CANLI | Galatasaray’da şampiyonluk gecesi! Stadyumda dev şölen

Galatasaray, Trendyol Süper Lig’de 2023-2024 sezonunu şampiyon tamamlamasının ardından Rams Park’ta taraftarıyla buluşacak. Sarı-kırmızılıların kutlamalarının tüm ayrıntıları SKORER’de olacak.

Galatasaray, Rams Park’ta şampiyonluk kutluyor

13:57 27 Mayıs 2024

SAHNE ALACAK SANATÇILAR

Galatasaray’da şampiyonluk kutlamalarında açılışı Suat Ateşdağlı yapacak. Suat Ateşdağlı’nın dj performansından sonra Uzi, Zara ve Edis de taraftarlara konser verecek.

13:56 27 Mayıs 2024

SÜPER KUPA DA ALINACAK

Galatasaray, Süper Lig şampiyonluğunun yanı sıra Süper Kupa şampiyonluğunu da Rams Park’ta kutlayacak. Süper Kupa, Süper Lig kupasından daha önce sarı-kırmızılılara takdim edilecek.

13:55 27 Mayıs 2024

KADIN FUTBOL TAKIMI SÜRPRİZİ

Galatasaray’da şampiyonluk kutlamalarına kadın futbol takımı da dahil olacak. Sarı-kırmızılılarda kadın futbol takımı da taraftarlarının önünde kupasını alacak.

13:54 27 Mayıs 2024

FUTBOLCULAR ÜSTÜ AÇIK OTOBÜSLE GİDECEK

Galatasaray’da futbolcular, Galatasaray Lisesi’nden Rams Park’a kadar üstü açık otobüsle gidecek. Sarı-kırmızılı taraftarlar konvoy oluşturarak futbolcularına destek olacak.

13:53 27 Mayıs 2024

STADYUMA DEV PLATFORM

Galatasaray’ın şampiyonluk kutlamaları için Rams Park’a dev platform kuruldu. Sarı-kırmızılılarda futbolcular ve sanatçılar, dev platformda taraftarla selamlaşacak.

Canlı Anlatım Özeti

  • SAHNE ALACAK SANATÇILAR
  • SÜPER KUPA DA ALINACAK
  • KADIN FUTBOL TAKIMI SÜRPRİZİ
  • FUTBOLCULAR ÜSTÜ AÇIK OTOBÜSLE GİDECEK
  • STADYUMA DEV PLATFORM

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir